Mafiagame Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mafiagame Forum

Mafiagame Sitesinin Forum Bölümü

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kara Bina

2 posters
YazarMesaj
Anirikanu (Anıl Kemiksiz)
Admin
Admin
Anirikanu (Anıl Kemiksiz)

Respect : 2147483647

Kara Bina Empty
MesajKonu: Kara Bina   Kara Bina Icon_minitimeC.tesi Nis. 18, 2009 4:32 pm

Kara Bina

Bir gün ben emre abimle(amca oğlumla) ve diğer arkadaşlarımızla kara binada ruh çağırmaya karar verdik ve bir tane kapı vardı içeride ne olduğunu merak ettik ve açmaya çalıştık ama açamadık içeridende kötü kokular geliyordu içerisi çok ama çok karanlıktı neyse biz ruh çağırmaya başlamıştık ve arkadaşlarımız bizimle dalga geçmeye başlamıştı sanki içlerine ruh girmiş gibi bizimle alay ediyorlardı bizde amca oğlumla sinirlendik kara binanın tüm kapılarını kapattık ve herkez çığlık atmaya başladı ve birden açamadığımız kapının penceresi kırıktı ve arkadaşlarımız oraya elini soktu ve çok korktular bende neden korktuklarını sordum sen elini sokda gör dediler ve ben soktuğumda birşey beni çekmeye başladığı an ben elimi çektim arkadaşlarımız kaçmaya çalıştı ama biz izin vermedik bizle dalga geçerken iyiydi ama dedik ve o açılmayan kapı birden açıldı ve hepimiz dışarı kaçtık ben ve amca oğlum bu kadarını beklemiyorduk sadece karanlık ve ürkütücü olur diye düşündük ve bizimle dalga geçen bir arkadaşımızı gece rahat bırakmamışlar bizim amca oğlumla daha çok maceramız var bunların hepsini sizinle paylaşmaya çalışıcaz
http://www.mafiagame.azbuz.com
♥ SaqoLera ♥
Miss Moderator
Miss Moderator
♥ SaqoLera ♥

Respect : 135

Kara Bina Empty
MesajKonu: Geri: Kara Bina   Kara Bina Icon_minitimePaz Mayıs 17, 2009 2:54 pm

AnıL bu oLay senin başından mı geçti? Yoksa aLıntı mı =) PayLaşım için saoL Wink

Kara Bina
1 sayfadaki 1 sayfası